Wymiana baterii iPhone

Gdy bateria iPhone’a wymaga wymiany, masz dwie opcje: wysłać ją pocztą lub przynieść do autoryzowanego centrum serwisowego w celu naprawy. Jeśli wyślesz go do naprawy, Apple wyśle Ci pudełko ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby wysłać iPhone’a do naprawy, w tym przedpłaconą etykietę wysyłkową i instrukcje, jak spakować iPhone’a. Gdy Apple otrzyma iPhone’a, wymieni baterię i wyśle ją z powrotem do Ciebie. Cały proces trwa zwykle około tygodnia.

Wymiana baterii iPhone – najważniejsze informacje

Wymiana baterii iPhone w niektórych przypadkach może okazać się niezbędna (więcej sprawdź na stronie https://flixapple.com/usluga/wymiana-baterii-iphone/). Usługi takie są świadczone w różnych miejscach. Takim miejscem jest na przykład serwis Apple w Katowicach (więcej na https://flixapple.com/serwis-katowice/), ale również serwis Apple w Lublinie (sprawdź na stronie https://flixapple.com/serwis-lublin/). Możesz również umówić się na spotkanie w sklepie Apple Store lub jednym z autoryzowanych serwisów Apple, aby dostarczyć go do naprawy. Jeśli centrum serwisowe nie może naprawić urządzenia podczas wizyty, Apple wyśle je do zakładu naprawczego. W takim przypadku Twój iPhone będzie gotowy w ciągu 3-5 dni roboczych.

O tym warto pamiętać!

Baterie litowo-jonowe, takie jak te znajdujące się w iPhonie, mają skończoną liczbę cykli ładowania i ostatecznie będą musiały zostać wymienione. Jeśli zauważysz, że Twój iPhone wyłącza się losowo, nawet jeśli ma przyzwoitą ilość ładunku, prawdopodobnie nadszedł czas na nową baterię. Z biegiem czasu bateria litowo-jonowa w iPhonie straci pojemność i potrwa dłużej. Jeśli zauważyłeś, że ładowanie iPhone’a trwa wiecznie, nawet po podłączeniu do szybkiej ładowarki lub nie osiąga pełnego naładowania, być może nadszedł czas na wymianę baterii. Bateria w telefonie iPhone zasila wyświetlacz, więc ekran będzie ciemniejszy, gdy straci pojemność ładowania. Jeśli ekran iPhone’a jest zauważalnie ciemniejszy niż kiedyś, nawet przy zwiększonej jasności, rozważ zakup nowej baterii.

Twój iPhone może się nagrzać, ponieważ jest przepracowany, co może się zdarzyć, gdy procesor ciężko pracuje, telefon znajduje się w gorącym środowisku lub ładujesz iPhone’a. Ale jeśli Twój iPhone jest często gorący, nawet gdy go nie używasz ani nie ładujesz, może to oznaczać, że bateria zawodzi i wymaga wymiany. Innym znakiem, którego należy szukać, jest to, czy telefon nie włączy się bez względu na to, ile razy spróbujesz go naładować. Jeśli ładujesz iPhone’a przez noc i nadal nie włącza się rano, jest to znak, że bateria już nie działa i należy ją wymienić. Stan baterii iPhone’a mierzy, ile życia pozostało. Im niższy procent stanu baterii, tym mniej energii pozostała bateria. Te informacje są ważne, ponieważ mogą pomóc w podjęciu decyzji, kiedy uzyskać nową baterię iPhone’a lub podjąć inne kroki w celu zachowania żywotności baterii, takie jak zmniejszenie jasności ekranu lub wyłączenie niektórych funkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here