Gdzie szukać działających kodów rabatowych do sklepów internetowych?

Chyba każdy z nas miał okazję spotkać się z różnego rodzaju rabatami przydzielanymi na zakupy w sklepach internetowych. Takowe otrzymuje się, czy to za polubienie Fanpage’a sklepu, zapisanie się na newsletter, z okazji świąt, wakacji, pierwszego dnia wiosny i tak wymieniać można by jeszcze długo. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, w jaki sposób dobrze wykorzystać kody rabatowe oraz jak nie dać się oszukać przez „fałszywki”.

Skąd pozyskać dobre rabaty?

No więc kodów rabatowych najlepiej szukać u źródła – to zasada stara jak świat. No może nie jak świat, ale z pewnością jak e-commerce. Kupony otrzymane z pierwszej ręki mailowo bądź przez SMS będą działać, ponieważ zostały przydzielone dla konkretnego klienta. Należy jednak pamiętać, że sklepy internetowe zabezpieczają się na wypadek nieuczciwości swoich klientów i przydzielają personalne kody rabatowe jednokrotnego użytku. Z tego powodu podzielenie się takim kuponem z druga osobą bądź powtórne wykorzystanie go przy kolejnym zamówieniu nie wchodzi w grę. Drugie miejsce, w którym można szukać kodów rabatowych to specjalne strony internetowe, które zostały stworzone specjalnie po to. Właściciele takich witryn współpracują z markami na odpowiednich zasadach, te w zamian oferują im kupony, które mogą rozdawać klientów. Oczywiście w tym przypadku, aby otrzymać zniżkę, trzeba coś zrobić. Aktywności do wyboru jest wiele, może być to wypełnienie ankiety, oglądanie spotów reklamowych, udział w konkursie itd. Dokładniejsze opis wymagań znajduje się na poszczególnych stronach.

Jak nie dać się oszukać?

O ile w pierwszym opisanym przypadku sytuacja jest jasna, to jeśli chodzi o strony z kodami rabatowymi, to bardzo często można trafić tam nie niedziałające, albo już wykorzystane kupony. W sieci istnieje również mnóstwo forów i blogów, na której użytkownicy udostępniają kody rabatowe, którymi pragnęli się podzielić, ponieważ wiedzieli, że i tak z nich nie skorzystają. Bardzo często zdarza się tak, że taka zniżka nie działa. Nie jest to spowodowane nieuczciwością osoby ofiarującej taką, a po prostu tym, że ktoś ją już wykorzystał. Jednak jeżeli postawimy na sprawdzoną stronę z kodami rabatowymi, która posiada już renomę (a takich znajdzie się w sieci kilka), z pewnością mamy gwarancję, że zniżka będzie działała.

Na stronach z kodami rabatowymi znajdziemy bardzo wiele rodzajów kuponów do różnych sklepów internetowych. Najczęściej będą to odzieżowe sieciówki, sklepy z butami, czy różnego rodzaju sklepy wielobranżowe. Można tutaj jednak znaleźć także kupony rabatowe do firm świadczących różnorakie usługi. Bardzo popularny kierunek to firmy oferujące wymarzony prezent, wymarzone wakacje itp. To bardzo dobra okazja, dla kogoś, kto akurat poszukuje czegoś takiego i chciałby zapłacić mniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here