Kryptowaluty należą do zaawansowanych technologicznie systemów, które umożliwiają między innymi przeprowadzanie transakcji internetowej za pomocą wirtualnych walut. Najpopularniejszą z nich jest Bitcoin, wynaleziony w 2008 roku. Systemy kryptowalutowe cechują: wysoki stopień bezpieczeństwa, anonimowość, niskie opłaty za przelewy, błyskawiczny czas realizacji niezależnie od miejsca oraz całkowity brak ryzyka wystąpienia inflacji.

Bitcoin i altcoiny – aktualne ceny i wykresy

Na stronie KryptoPortal.pl można znaleźć mnóstwo informacji dotyczących obrotu kryptowalut na międzynarodowym rynku w formie najświeższych wiadomości ze świata biznesu i gospodarki lub też przydatnych poradników dla mniej lub bardziej zaawansowanych użytkowników. Z profesjonalnie przygotowanej strony można zaczerpnąć również wiedzy z zakresu korzystania z poszczególnych mechanizmów, nie tylko takich, jak: Bitcoin czy Ethereum, ale i Altcoin, stanowiący alternatywną wersję najstarszego Bitcoina.
Chcąc otrzymać porady od doświadczonych użytkowników kont kryptowalutowych, warto zamieścić stosowny post na forum lub skorzystać z dostępnych poradników. W razie potrzeby można też użyć generatora portfeli papierowych Bitcoin.

Notowania Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Lisk, Neo, Dash, Monero i pozostałe

Witryna KryptoWaluty.pl umożliwia także wgląd w rozbudowane tabele aktualnych cen i zmian na rynku w przypadku poszczególnych kryptowalut. Użytkownik portalu otrzyma także kwoty w przeliczeniu na złotówki, euro oraz dolara amerykańskiego według kursu obowiązującego danego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here