PZU Obsługa klienta. To warto wiedzieć

Szukasz informacji kontaktowanych do BOK PZU? Dzięki sprawnej komunikacji za pośrednictwem internetu lub telefonu szybko załatwisz swoją sprawę związaną z ubezpieczeniem w PZU.

Czym jest PZU?

PZU S.A., czyli Powszechny Zakład Ubezpieczeń to polska firma ubezpieczeniowa stanowiąca potężną grupę kapitałową. W jej skład wchodzi szereg mniejszych spółek, m.in. Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń czy nawet Alior Bank (jako podmiotowi dominującemu ze względu na posiadanie sporem części udziałów). PZU to firma z tradycjami, które sięgają początku XIX w. W czasie PRL należała do państwa i była monopolistą jeśli chodzi o firmy ubezpieczeniowe. Obecnie jest to podmiot, w którym największym udziałowej jest Skarb Państwa (35,18% akcji).

Co oferuje PZU?

Firma PZU oferuje ubezpieczenia zarówno firmom, instytucjom, jak i osobom prywatnym. Oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje np. ubezpieczenia na życie, ubezpieczeni zdrowotne, ubezpieczenia NNW (od nieszczęśliwych wypadków), ubezpieczenia OC i AC, ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania), a także ubezpieczenia podróżne. Tak bogaty katalog usług sprawia, że firma ma setki tysięcy klientów w całym kraju. Oznacza to dużo pracy dla tamtejszych pracowników biura obsługi klienta.

PZU Obsługa klienta to centrum pomocy klientom Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń. Dobrze jest znać wszystkie bezpośrednie numery do BOK PZU oraz wszystkie formy kontaktu z pracownikami Obsługi:

  • kontakt mailowy do PZU – pod adresem kontakt@pzu.pl.
  • kontakt bezpośredni w oddziale PZU w naszym mieście, gdzie możemy spotkać się z agentem.
  • numer telefonu PZU – infolinia 801 102 102 czynna jest 24/7; możesz także zamówić kontakt telefoniczny
  • kontakt internetowy – służy do tego kanał oficjalny na Facebooku (komunikator Messenger) oraz chat online na stronie PZU.

Jakie problemy może rozwiązać obsługa klienta PZU?

Kontakt z obsługą klienta PZU może pomóc nam w rozwiązaniu wątpliwości dotyczących zakresu, który obejmuje wykupiona polisa. Ponadto osoby korzystające z ubezpieczenia PZU Zdrowie mogą zamówić z pomocą Obsługi Klienta wizytę lekarską lub znaleźć najbliższe placówki medyczne realizujące świadczenia w ramach ubezpieczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here