Nie chcesz przepłacać za internet? Najtaniej będzie w pakiecie!

Opłata za internet stanowi ważną część domowego budżetu. Znalezienie idealnej pod względem relacji cena-jakość usługi bywa jednak utrudnione. Warto w takim przypadku zastanowić się nad paczką usług (czyli internetem razem z telewizją).

Zalety pakietów usług telewizji z internetem

Telewizja i internet w pakiecie to bardzo korzystne rozwiązanie pod względem cenowym. Sumaryczny koszt obu usług zamówionych w pakiecie bywa nawet o kilkadziesiąt procent niższy od tych, które są świadczone osobno. Co więcej, atrakcyjną pod względem cenowym ofertę można znaleźć także wśród rozbudowanych pakietów usług. Przykładem jest tutaj INEA, gdzie w najprostszym pakiecie znajdują się 144 kanały, w tym 49 w HD, oraz internet o przepustowości 300 Mb/s (ściąganie danych) i 30 Mb/s (wysyłanie danych).

Wystarcza to do uzyskania nie tylko bardzo ciekawej oferty programowej, bogatej w kanały telewizyjne przeznaczone dla osób o różnych zainteresowaniach, ale także do korzystania z sieci do różnych celów przez kilka osób jednocześnie, przy użyciu routera (może to być np. przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości czy też rozgrywka online z graczami z całego świata).

Drugą, bardzo ważną zaletą paczek usług jest brak konieczności podpisywania dwóch umów oraz opłacania dwóch różnych faktur do innych operatorów. Jest to uproszczenie, które zapewnia sporą wygodę. Nie trzeba się martwić o kolejne przelewy. Obie usługi rozliczane są na jednej fakturze.

Telewizja i internet w pakiecie – co wziąć pod uwagę przy wyborze paczki usług?

Decydując się na takie rozwiązanie jak telewizja i internet w pakiecie, trzeba wziąć pod uwagę liczbę korzystających z nich domowników, a także ich zainteresowania. W przypadku małego gospodarstwa domowego, gdzie większość czasu spędzana jest przez domowników poza mieszkaniem, wystarczający powinien być pakiet podstawowy.

Jeśli natomiast telewizja i internet stanowią centrum rozrywki domowej, warto zastanowić się nad bardziej zaawansowanymi paczkami usług, szczególnie w związku z tym, że wówczas pierwsze kilka miesięcy można uzyskać w prezencie i zupełnie za darmo cieszyć się internetem i telewizją na najwyższym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here