Jakie są najlepsze monitory 24 cale do pracy w 2022

Jeśli wyposażasz swoje domowe biuro, prawdopodobnie wybrałeś już najlepszy pokój i ustawienie biurka. Ale jest coś, co może nie spędził tyle czasu na badania: monitor komputerowy.

Ale ważne jest, aby znaleźć monitor komputerowy, który pasuje do Twoich potrzeb. Dlaczego?

Nie tylko będziesz go używać codziennie, ale może on również wpłynąć na Twoją pracę i sposób jej wykonywania. Na przykład, jeśli potrzebujesz monitora do edycji zdjęć lub pracy projektowej, będziesz chciał ekranu o nieskazitelnej rozdzielczości i kolorach. A ponieważ będziesz siedzieć przy biurku przez wiele godzin, regulowany monitor komputerowy pozwoli Ci ustawić wysokość ekranu tak, abyś mógł wygodnie pracować.

Monitor Dell UltraSharp 32 4K USB-C

Najlepszy dla: Produktywność i zadania biznesowe
Rozmiar ekranu: 31,5 cala
Obracanie ekranu: Tak, obrót w poziomie i w pionie
Rozdzielczość: 3,840 x 2,160
Sklep

Ekran można łatwo przełączyć do widoku poziomego lub pionowego, aby dopasować go do swoich potrzeb lub przestrzeni na biurku. Mimo że jest to droższy monitor komputerowy, otrzymujesz dokładność kolorów, łatwe w użyciu menu, cztery różne tryby wyświetlania HDR i ekran z powłoką antyodblaskową. Dodatkowo, rozdzielczość 4K zapewnia większą wyrazistość obrazu.

Acer XR342CK

Najlepszy dla: Wielozadaniowość i duże biura domowe
Rozmiar ekranu: 34 cale
Obracanie ekranu: Nie, tylko pochylenie ekranu
Rozdzielczość: 3440 x 1440
Sklep

Czy jesteś jedną z osób, które ciągle przełączają się między wieloma kartami i oknami przeglądarki? Może Ci się przydać ultraszeroki ekran komputera. Możesz mieć swoje ważne strony internetowe i dokumenty cały czas przed sobą i łatwo się między nimi przełączać.

Koniecznie odwiedź https://techpolska.pl/najlepsze-monitory-24-cale-ranking/ by przejrzeć więcej ciekawych monitorów do biura oraz home office.

BenQ PD3200U

Najlepszy dla: Monitor komputerowy 4K
Rozmiar ekranu: 32 cale
Obrót ekranu: Tak, obrót w poziomie i w pionie
Rozdzielczość: 3,840 x 2,160
Sklep

Dzięki dużemu rozmiarowi ekranu i wyświetlaczowi 4K nie będziesz musiał nadwyrężać oczu, aby wykonać swoją pracę z tym monitorem komputerowym. Możesz z łatwością przeglądać arkusze kalkulacyjne i pliki obok siebie bez potrzeby korzystania z drugiego monitora. Ponadto można regulować wysokość i pochylenie monitora, aby wyświetlać dokumenty, projekty itp. w trybie portretowym.

HP EliteDisplay S14 USB Portable Monitor

Najlepszy dla: Pracowników w podróży
Rozmiar ekranu: 14 cali
Obracanie ekranu: Nie
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Sklep

Szukasz monitora, który możesz zabrać w podróż służbową lub do lokalnej kawiarni? Wypróbuj monitor przenośny. Choć ma mały ekran, jest kompaktowy i lekki, więc możesz go łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here