Optymalizacja strony internetowej – co to takiego jest?

0
Optymalizacja strony internetowej

Każda strona internetowa, która chce odnieść sukces w wirtualnej przestrzeni, musi uzyskać w tej przestrzeni wysoką i oczywiście stałą pozycję. Ciekawa treść to nie wszystko. Najatrakcyjniejsze strony internetowe mogą nie być odwiedzane absolutnie przez nikogo, jeżeli ich twórca nie zadba o to, by trafiały one do Internautów i były przez nich odnajdywane. Strona musi zaistnieć przede wszystkim w wyszukiwarce Google. Jeżeli więc wciąż nie uzyskała w niej jakiejś wyższej pozycji, należałoby się zastanowić nad tym, gdzie tkwi błąd i dlaczego tak się nie dzieje.

W jaki sposób zwiększyć zasięgi na Instagramie?

0
W jaki sposób zwiększyć zasięgi na Instagramie

Na dzień dzisiejszy Instagram to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych zarówno w kraju, jak i na świecie. Wiele osób zakłada nowe konta i pragnie zyskać dużą liczbę obserwujących, aby mieć możliwość dorobienia dodatkowej gotówki. Niestety nie jest to łatwe zadanie, wymaga poświęcenia i kończy się powodzeniem tylko w niewielu przypadkach. Jak używać odpowiednich hashtagów? Czy tworzenie oryginalnej treści ma znaczenie? Jaki wpływ na zasięg ma regularność? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jak używać odpowiednich hashtagów?

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na zwiększenie zasięgów na Instagramie jest wykorzystywanie hashtagów. Pomagają one użytkownikom odkrycie nowych, ciekawych treści. Możemy je podzielić na trzy grupy: popularne, ogólne i te specyficzne dla danej branży. Ich wyszukanie jest dość problematyczne. Z pomocą może przyjść nam https://efectownia.pl/– tamtejsi specjaliści mają wysoką wiedzę z zakresu prowadzenia social mediów, dlatego też nie musimy główkować się w tym zakresie. Hashtagi bowiem działają poprawnie i zwiększają zasięg, jednakże konieczne jest używanie ich z głową. Przykładowo nieodpowiednie jest wykorzystywanie znaczników na oślep. Treści dotrą bowiem do zupełnie innej grupy osób. Specjaliści twierdzą, że optymalna liczba hashtagów w jednym poście powinna wynosić od 10 do 15. Ich nadużywanie może sprawić, że działanie będzie zupełnie odwrotne do zwiększania zasięgów.

Czy tworzenie oryginalnej treści ma znaczenie?

Jeśli zależy nam na zwiększeniu zasięgów na Instagramie, bardzo ważna jest kwestia tworzenia oryginalnej treści. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Zdjęcia powinny być interesujące, nietypowe, odmienne od tych, które znaleźć można na serwisie. Monotonia i stagnacja z naszej strony nie jest lubiana przez innych użytkowników. Promowane są posty, które wyróżniają się wśród innych. Nie zapominajmy o tym, że oryginalna treść nie zawsze jest bezpośrednio związana z wysoką wartościowością. Jeśli nie mamy pomysłów na to, w jaki sposób prowadzić swój profil, możemy odwiedzić stronę https://efectownia.pl/. Korzystając z tamtejszych usług z pewnością możemy liczyć na znaczy wzrost zasięgu w atrakcyjnym okresie czasowym.

Jaki wpływ na zasięg ma regularność?

Zwiększanie zasięgu na Instagramie jest możliwe, o ile pamiętamy o regularności. Systematyczne publikowanie treści to niemalże gwarancja sukcesu. Podobnie jak w prawdziwym życiu, osiągnięcie rezultatów wiąże się z odpowiednią częstotliwością działań. W dzisiejszych czasach ilość treści jest ogromna, dlatego też warto przyzwyczaić odbiorców do tego, że w poszczególne dni o określonych porach pojawia się nowy post. Warto zwracać uwagę na statystki- na ich podstawie możemy się dowiedzieć, w jakie dni i o jakich porach nasze zdjęcia są najczęściej widziane.

Dodatkowe wskazówki, które mogą zwiększyć zasięgi na Instagramie

Warto nawiązywać bezpośredni kontakt z odbiorcami. Przykładem mogą być odpowiedzi na komentarze, obserwowanie profili, oznaczanie ich, komentowanie poszczególnych treści. Nie bójmy się korzystać z geolokalizacji- niektóre osoby wyszukują poszczególnych miast, a nie hashtagu. Jednym z płatnych rozwiązań może okazać się Instagram ADS. Takie działania marketingowe muszą jednak opierać się na starannie przygotowanej strategii. Jeśli takową nie dysponujemy, wówczas nie zauważymy satysfakcjonujących efektów.

Czy Valve znajdzie swoje miejsce na rynku konsol?

0
Steam Deck Valve

Są takie dylematy, które w kraju nad Wisłą są rozstrzygane w jeden możliwy sposób. Należą do nich: sernik z rodzynkami, czy bez? Pizza z ananasem czy bez? Mleko do płatków, czy płatki do mleka?

Zapewne każdy znajdzie jeszcze kilka. Między innymi PlayStation czy Xbox? W naszym kraju zdecydowanie wygrywa to pierwsze, choć fanów Microsoftu nie brakuje.

A co z pozostałymi konsolami? Wielkie firmy, jak Nintendo, długo zaniedbywały Polski rynek. Konsole przenośne nigdy nie były u nas szczególnie popularne. Dopiero ostatnie lata przyniosły nieco ocieplenia w relacjach polski gracz i małe konsole. Mimo to nadal wiele opcji dostępnych w innych krajach u nas ciągle kuleje.

Czy jest w tym wszystkim miejsce dla jakiejkolwiek nowości? Zwłaszcza takiej, która zdoła chociaż trochę namieszać na rynku zdominowanym przez gigantów?

Steam Deck to przenośna konsola Valve. Chyba wszystkich zdziwiło, że twórcy Steam postanowili zrealizować swoje plany i w grudniu dać nam zupełnie nowy sprzęt. Oczekiwania są, delikatnie mówiąc, ogromne. Ta konsola ma być połączeniem mobilności i takich udogodnień, jak Geforce Now. Każda gra ze Steam ma odpalać się na nowym sprzęcie – oczywiście do słowa „każda” mamy dochodzić stopniowo. Mimo to chyba wszyscy zastanawiają się na ile taka deklaracja jest realna do spełnienia.

Odpalenie Red Dead Redemption 2 w poczekalni u lekarza brzmi naprawdę kusząco. Z drugiej strony zastanawiające jest czy tego typu tytuły nadają się do grania mobilnego. Są gry stawiające na imersję, wymagające skupienia. Im nie do końca przyda się mobilność. A co za tym idzie ich twórcy nie będą mieli szczególnych napięć na odpalenie gry na każdym sprzęcie. Czy taki typ konsoli jest więc w ogóle potrzebny?

Mimo wszystko warto zerknąć jakie gry zdoła nam odpalic Steam Deck na przykład tu: lowcygier.pl

Konsola przenośna Steam Deck od Valve może mieć wielkie wejście, ale niesprostanie równie ogromnym oczekiwaniom może się skończyć równie wielką klapą. Do tej pory Valve nie miał zbyt dużego szczęścia do sprzętu, czy tym razem się to zmieni?

Dlaczego karta pamięci 128 GB to dobry wybór?

0
Dlaczego karta pamięci 128 GB to dobry wybór

Kupując kartę pamięci, warto przeanalizować dostępne warianty urządzeń. Na sklepowych półkach i stronach internetowych znajdziemy liczne propozycje, które różnią się pojemnością i innymi parametrami. Wybór może zatem być trudny – warto wcześniej dowiedzieć się, czym charakteryzuje się odpowiednia karta microSD do danego urządzenia.

Jak zorganizować biurko, aby zachować porządek w miejscu pracy?

0
Jak zorganizować biurko

Dużo czasu spędzasz w swoim gabinecie i szukasz praktycznej listy rzeczy niezbędnych do utrzymania całkowitego porządku? Ten artykuł jest dla Ciebie! Zaprezentujemy Ci biurowy niezbędnik, który swoją funkcjonalnością pomoże Ci w wykonywanych obowiązkach zawodowych i zapewni idealną organizację miejsca pracy.

Jak zmniejszyć wskaźnik połączeń porzuconych w call center?

0
wskaźnik połączeń porzuconych w call center

Jednym z najważniejszych celów każdej firmy jest budowanie lojalności klientów. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć wszystkie procesy w call center i stale pracować nad poprawą jakości usług i unikaniem złej obsługi klienta, a także wybrać odpowiedni dialer call center. Czym więc jest porzucanie połączeń w contact center i dlaczego dokładna analityka call center jest ważna?

Współczynnik połączeń porzuconych (ACR) jest jednym z najważniejszych KPI w call center, który pomaga kontrolować średni współczynnik odrzuceń w call center. Może on albo zwiększyć zadowolenie klientów, albo sprawić, że będzie ono niższe niż kiedykolwiek. Jak obliczyć i obniżyć ACR dla inbound lub outbound call center? 

Połączenia przychodzące: Usprawnij procesy biznesowe

Definicja wskaźnika rezygnacji połączeń w Call Center dla połączeń przychodzących

W przypadku połączeń przychodzących, wskaźnik połączeń porzuconych to procent połączeń, w których klienci rozłączają się przed połączeniem z agentem. Brzmi to jednak zbyt ogólnikowo, ponieważ istnieją różne rodzaje takich połączeń, które wpływają na wskaźnik porzuceń w contact center. Dzwoniący może rozłączyć się z różnych powodów: osoba wybrała zły numer; połączenie zostało wykonane poza godzinami pracy; dzwoniący rozłączył się, ponieważ wszyscy agenci byli zajęci; połączenie nie zostało odebrane przez agenta. Pierwszy przypadek jest zdecydowanie nie twoja wina. Co do drugiego, to ma sens, aby podjąć pewne środki w celu utrzymania tych klientów: do kierowania ich do interaktywnej odpowiedzi głosowej; do kierowania ich do poczty głosowej lub zaoferować opcję oddzwaniania; przypisać te nieodebrane połączenia do agentów powiadamiając ich przez e-mail; do rozszerzenia godzin otwarcia call center lub outsourcingu tych połączeń. Dwa ostatnie przypadki są jednak związane ze wskaźnikiem porzuconych połączeń w twoim call center.

Jak obniżyć wskaźnik połączeń porzuconych dla połączeń przychodzących

  1. Zaoferuj opcje samoobsługi
  2. Wykorzystaj inne kanały komunikacji
  3. Zaoferuj oddzwonienie
  4. Dostosuj harmonogramy i dodaj więcej agentów
  5. Zwracaj uwagę na muzykę i komunikaty na żądanie
  6. Stwórz plan awaryjny
  7. Znajdź główną przyczynę problemu

To właśnie wtedy przydaje się oprogramowanie do raportowania. Oprogramowanie Voiptime Cloud call center posiada narzędzia raportujące, które pozwalają na śledzenie kluczowych metryk call center, takich jak wydajność agentów, uzyskanie szczegółowych statystyk dotyczących połączeń przychodzących w zależności od pory dnia. Analizując raport ACD można wykryć czas, w którym liczba nieodebranych połączeń jest największa i zobaczyć, ile czasu klienci spędzili na IVR i w kolejce połączeń. Raport poziomu obsługi (SL) pokaże Ci, kiedy Twoi agenci nie radzą sobie z realizacją celów związanych z poziomem obsługi oraz jaka jest liczba połączeń porzuconych w danym czasie. Raport może być również przedstawiony w formie graficznej, co czyni go bardziej pomocnym dla tych, którzy lepiej postrzegają wykresy niż tabele. Narzędzia te pomogą Ci znaleźć przyczynę problemu i podjąć świadome decyzje.

Połączenia wychodzące: Nie zapominaj o przepisach

Definicja wskaźnika połączeń porzuconych (ACR) dla połączeń wychodzących

Jest to procent połączeń wychodzących, w których połączenie zostało nawiązane z żywą osobą, ale zostało przerwane przez dzwoniącego przed połączeniem z agentem. Może się to zdarzyć z dwóch powodów:

1) overdialing – dialer predykcyjny wykonuje więcej połączeń niż agenci są w stanie odebrać;

2) błędy w technologii Answer Machine Detection – oprogramowanie identyfikuje żywe osoby jako automaty do odbierania połączeń i przerywa połączenia.

Regulacje dotyczące połączeń wychodzących w różnych krajach

Regulacje prawne stanowią główną różnicę pomiędzy akceptowalnym wskaźnikiem połączeń porzuconych (ACR) dla połączeń przychodzących i wychodzących. Organy regulacyjne nie przejmują się wskaźnikami rezygnacji z połączeń przychodzących w Twoim call center, ponieważ jest to głównie ból głowy Twojej firmy. Ale sytuacja z kampaniami wychodzącymi jest zupełnie inna. W tym przypadku władze przejmują się ACR, ponieważ takie połączenia denerwują klientów, którzy są również podatnikami (i wyborcami). W różnych krajach istnieją różne prawa, które ograniczają abandon call rate. Na przykład, w USA nie może on wynosić więcej niż 3% połączeń w ciągu 30 dni. W Wielkiej Brytanii i Indiach próg ten wynosi 3% w ciągu 24 godzin. Ponadto, większość krajów wymaga, aby telemarketerzy konsultowali się z krajowymi rejestrami Do Not Call i posiadali wewnętrzne listy DNC dla klientów, którzy poprosili, aby się z nimi więcej nie kontaktować.

Aby dowiedzieć się więcej o przepisach dotyczących telemarketingu w różnych krajach, sprawdź nasz Kompletny przewodnik po przepisach i regulacjach dotyczących telemarketingu.

Jak obniżyć wskaźnik połączeń porzuconych dla połączeń wychodzących

  1. Używaj odpowiedniego dialera
  2. Zmień ustawienia
  3. Zapewnij przestrzeganie harmonogramu 

Wnioski

Jak widać, odpowiedź na pytanie „Co to jest połączenie porzucone?” może być różna. Podobnie jest ze znaczeniem wskaźnika połączeń porzuconych. Jeśli chodzi o połączenia przychodzące, to jest to wewnętrzny problem firmy, który wpływa na jej wynik końcowy, lojalność klientów i doświadczenie. Jeśli chodzi o kampanie wychodzące, jest to kwestia, która wpływa na klientów i jest regulowana przez prawo. Jednak w obu przypadkach, skuteczne oprogramowanie call center będzie bardzo pomocne w zmniejszeniu ACR.

Dlaczego warto skorzystać z wirtualnej centrali?

0
Dlaczego warto skorzystać z wirtualnej centrali

Przedsiębiorcy stale poszukują sposobów na wygodną pracę w firmie. W tym poradniku poznasz atuty wirtualnej centrali oraz możliwości, jakie niesie za sobą to nowoczesne rozwiązanie. Oto kilka ważnych informacji, z jakimi warto zapoznać się przed skorzystaniem z usług. 

Czym jest wirtualna centrala?

Mowa o praktycznym, a zarazem uniwersalnym narzędziu, które zapewnia wiele korzyści dla osób, chcących szybko rozwinąć swoją firmę. Warto zaznaczyć, że proces implementacji jest niezwykle prosty, a korzyści są wręcz nieocenione. Wirtualna Centrala ma znaczący wpływ na infrastrukturę komunikacyjną, co niewątpliwie odbije się na komforcie pracy. 

Oczywiście warto wybrać usługi prosto od prawdziwych profesjonalistów. Firma EasyCall już od lat wprowadza na rynek wyspecjalizowane systemy, co doceniło wielu wymagających klientów. Zdecydowanie warto zapoznać się z oferowanymi rozwiązaniami i z nich skorzystać. 

Profesjonalna obsługa klientów

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na wsparcie wirtualnej centrali, otrzymują prosty do zapamiętania numer stacjonarny bądź numer infolinii. W ten sposób klienci mogą łączyć się z firmą. Osoby zainteresowane Twoimi usługami uzyskają odpowiedzi na wszystkie pytania i złożą zamówienia o każdej porze. To zdecydowany krok w stronę nowoczesności oraz znaczne usprawnienie komunikacji. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, którzy zawsze poszukują nowoczesnych oraz funkcjonalnych propozycji. 

Oszczędzaj pieniądze

Przy wyborze wirtualnej centrali warto kierować się względami ekonomicznymi. Oferta firmy EasyCall pozwala oszczędzić nawet 60%, względem cennika standardowego operatora. To możliwe, gdyż zdecydowana większość usług jest bezpłatna. Ponadto nie obowiązują żadne ukryte koszty zarówno podczas użytkowania, jak i rozwijania infrastruktury komunikacyjnej. 

To świetna wiadomość dla przedsiębiorców, którzy poszukują niedrogich, a zarazem sprawdzonych narzędzi. Wszystko to sprawia, że obok tych usług nie sposób przejść obojętnie. Zajrzyj na stronę firmy EasyCall już dziś i wybierz rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki przedsiębiorstwa, a komfort będzie na wyciągnięcie ręki. 

Wysoka funkcjonalność

Na słowa uznania zasługuje wygoda użytkowania, gdyż z obsługą tego nowoczesnego systemu poradzą sobie nawet osoby początkujące. Konfiguracja jest niezwykle prosta, a zmiana ustawień przebiega za pomocą techniki drag & drop. Ponadto panel użytkownika może być obsługiwany z każdego miejsca, w którym tylko jest dostęp do internetu. 

W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów z firmy EasyCall. Wystarczy skontaktować się z nimi, aby uzyskać wsparcie zarówno na etapie wyboru najlepszych narzędzi, jak i podczas ich użytkowania. Dołącz do zadowolonych klientów i patrz, jak Twoje przedsiębiorstwo rośnie. To łatwiejsze niż może się wydawać!

M.2 NVMe – ogrom zalet i niezliczone możliwości

0
M.2 NVMe

NVMe to nowoczesny i wydajny protokół komunikacyjny, który powstał w efekcie współpracy aż kilkudziesięciu firm. Zespół NVM Express Workgroup 10 lat temu opracował technologię, która teraz odpowiada na coraz większe potrzeby związane z przesyłem danych.

Pozycjonowanie e-commerce – klucz do sukcesu sklepu

0
Pozycjonowanie e-commerce - klucz do sukcesu sklepu

Według najnowszych danych, w Polsce jest otwartych aż 90 000 sklepów internetowych. Co więcej, liczba ta stale wzrasta. Konkurencja jest ogromna i jeżeli zależy nam na sukcesie, to musimy mocno się postarać. Jednym z działań, które pozwoli się nam wybić wśród konkurencji jest pozycjonowanie e-commerce. Na czym polega pozycjonowanie e-commerce i kiedy warto z niego skorzystać?

Pozycjonowanie e-commerce – na czym polega?

Czy wiesz, że zakupów w sieci dokonuje aż 73 proc. Polaków? Właśnie na taką liczbę wskazują najnowsze badania rynku. Zakupy online to wygodna forma konsumpcji. Możemy zamówić dosłownie wszystko i mieć to dostarczone bezpośrednio do mieszkania już na drugi dzień. Dlatego też nie dziwne, że wiele osób stawia właśnie na ten biznes. Trzeba jednak pamiętać, że tam gdzie jest duży popyt, jest także duża konkurencja. Źle prowadzony sklep e-commerce zniknie w odmętach Internetu i szybko się zamknie. Jak tego uniknąć? Jednym z dostępnych rozwiązań jest pozycjonowanie e-commerce.

Pozycjonowanie e-commerce https://efectownia.pl/pozycjonowanie-e-commerce/ to zestaw działań, które mają sprawić, że sklep będzie lepiej widoczny w sieci. Ważnym czynnikiem, który bezpośrednio wpływa na pozycjonowanie strony są słowa kluczowe. Istotne są także treści oraz sam kod strony www. Pozycjonowanie e-commerce pozwala wypromować sklep i umocnić jego pozycję na rynku. Dlatego jeżeli zależy Ci na odniesieniu sukcesu, to w pierwszej kolejności musisz zainwestować w pozycjonowanie e-commerce.

Zalety pozycjonowania e-commerce

Pozycjonowanie sklepu e-commerce pozwala na podniesienie pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu zwiększasz szanse na zdobycie potencjalnych klientów. Czy pozycjonowania e-commerce można dokonać samodzielnie? Jeżeli znamy się na temacie, to oczywiście. Jednak zapewne szukacie pomocy, bo nie wiecie jak samodzielnie uporać się z problemem. W takim przypadku warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji marketingowej, takiej jak Efectownia. Specjaliści zajmą się pozycjonowaniem e-commerce za Ciebie i sprawią, że Twój sklep odniesie pożądany sukces.

Warto wiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu i dotarciu do większej ilości klientów, znacznie zwiększysz swoje zyski. A właśnie o to wszystkim nam chodzi. Pozycjonowanie e-commerce nastawione jest na zwiększenie ruchu na stronie sklepu. Przyciągnięcie klientów i zachęcenie ich do zakupu produktów lub usług. Dzięki odpowiedniej strategii SEO będziesz mógł zrozumieć branże oraz jej potrzeby, a następnie przełożyć je na działalność swojego sklepu.

Pudełka na wymiar dla ecommerce

0
Pudełka na wymiar dla ecommerce

Choć branża e-commerce jest stosunkowo młoda, rozwija się wyjątkowo prężnie. Handel elektroniczny obecnie niczym nie przypomina tego sprzed kilku lat. Coraz więcej klientów woli skorzystać ze sklepu internetowego niż tradycyjnego. Również firmy coraz chętniej przenoszą swoje oferty do sieci.

E-commerce – co to takiego?

Wszystkie towary oferowane w świecie wirtualnym są dostępne jednocześnie. Kupienie tylko potrzebnej rzeczy staje się coraz trudniejsze. Ze względu na coraz silniejsze nasycenie rynku, również firmom jest trudniej dotrzeć do klienta. Konieczne jest wyróżnienie się na tle konkurencji oraz dopasowanie oferty i wizerunku do grupy docelowej. Jednym ze sposobów pozytywnego wpłynięcia na odbiór oferowanych produktów są pudełka z nadrukiem. Ocieplają wizerunek firmy oraz pozwalają zbudować relacje z klientem.

Dlaczego dopasowanie wymiaru pudełka jest takie ważne?

Pudełka kartonowe wykorzystywane w branży e-commerce są niezbędne do jej sprawnego funkcjonowania. Muszą być one dopasowane do specyfiki sklepu, produktów i klientów. Może wpływać to zarówno na kształt pudelka, jak i jego wielkość oraz materiał, z którego jest wykonane. Szczególnie istotne jest dobranie opakowania w taki sposób, aby przewożony towar był odpowiednio zabezpieczony, ale również, żeby klient był zadowolony. Obecnie zaobserwować można negatywne reakcje konsumentów na zbyt duże pudełka, w których otrzymują paczki.

Rozmiar pudelek musi być również odpowiednio dopasowany do sposobu wysyłki. Zarówno w przypadku palet, jak i korzystania z paczkomatów. Uniwersalne rozmiary pudełek mogą się nie sprawdzić. Dzięki temu pozostaną one wygodne dla osób na każdym etapie wysyłki oraz transportu. W przypadku pudełek o zbyt dużych rozmiarach lub produktów wyjątkowo kruchych i delikatnych, z pomocą przychodzą wypełnienia oraz przegródki, które można dopasować wewnątrz pudełka.

Zalety kartonowych opakowań

Podstawową zaletą opakowań kartonowych jest wyjątkowa dobra zależność między ceną a jakością. W przypadku odpowiedniego dopasowania rodzaju tektury do przewożonego towaru jest on w pełni zabezpieczony. Dodatkową zaletą jest łatwy sposób przechowywania opakowań tego rodzaju. Dzięki możliwości złożenia ich całkowicie na płasko nie jest konieczne posiadanie dużej ilości miejsca. Pudełka kartonowe są również łatwe do personalizacji. Dzięki możliwości zastosowania nadruków oraz dopasowania wielkości do specyfiki branży można łatwo wyróżnić się w oczach klientów, oraz na tle innych firm.

ZOBACZ TEŻ